Grilovačka a večerní párty u nás

Grilovačka a večerní párty u nás

Jaká by to byla dovolená a jaký by to byl pobyt bez grilovačky a taneční párty! Samozřejmě, že i toto máme ve svém rejstříku. Aby vše bylo, tak jak má s otevřeným ohněm v rámci CHKO, budou vyčleněna místa na grilování. Rozdělávat táborák je možné na centrálním místě určeném pro rozdělávání táborových ohňů. Při tom musíme všichni dbát výstrah hasičského sboru nebo vedení CHKO pokud teploty překročí určitý stupeň nebezpečí vzniku požárů.

U nás jsme zvyklí, že začátky hudebních produkcí začínají pod širým nebem a s pozdější hodinou přecházejí tancechtivý hosté do budov. Osvědčila se nám Jogovna, která bez problémů pojme okolo 20 tanečních párů. S čím ale musíte počítat je, že z důvodů špatného dosahu datových sítí, nelze playlisty přehrávat on-line. Prostě si stáhnete písničky do telefonů na síti a pak si je zesíleně přehrajete během diskošky, taneční párty nebo jakým libo označením večerním programem. Nezapomeneme, že máme v areálu i ostatní hosty a nejbozději musí být hluk ztlumen k 24:00.

Věříme, že to ale nebude problém a že oceníte naši snahu vyjít vám, pokud to bude možné, vstříct, aby váš pobyt byl, co nejhezčí.