O nás

O nás

Něco o RS Hutě Resort

Letošní sezóna začíná od 1.5.2024 a končí 31.10.2024

Letos poprvé otevřeme areál i pro individuální turistiku. Rádi u nás přivítáme hosty, kteří chtějí u nás kempovat, sportovat, užít si dovolenou v Brdech a Podbrdsku. Pronajímáme místa pro stany, karavany i rekreační vozidla (RV). I když to bude pro nás premiéra, věříme, že se tohoto úkolu zhostíme se ctí a k vaší plné spokojenosti.

Další novinkou je i nový rezervační systém, se kterým se můžete potkat na našich stránkách. Slibujeme si od něj přehlednost a rychlost při plnění vašich přání na ubytování.

Přehrát video

Pravidla chování v RS Hutě Resort

Mapa RS Hutě Resort

Mapa RS Hutě
+
+
+
+
+
+
+
+
+

V ceně za parkovací místa pro karavany a rekreační vozidla je 6 hostů na každé místo a 2 vozidla, včetně přívěsu. Pokud požadujete zvláštní prostor, kontaktujte administrátora rezervací a upozorněte na to. Nicméně místo vám z organizačních důvodů nemůže být garantováno.

Pro hosty, kteří vědí, že nedorazí v rámci pracovní doby, bude připravena obálka na jméno na okně recepce. Pro vyřízení formalit se dostavte hned ráno druhý den na recepci.

Střípky z historie našeho rekreačního střediska

První dětský tábor
Po náročných přípravách na splnění všech bezpečnostních, ale i kvalitativních požadavků od Krajské hygienické stanice, jsme mohli přivítat první dětské táborníky v Hutích!
červenec 2020
První hosté
Po půl roce náročné rekonstrukce přijeli první hosté, vařilo se první jídlo a tak se začala psát nová historie střediska.
červen 2019
Nabytí vlastnických práv k celému objektu RS Hutě Resort
Po dohodě s předchozím majitelem došlo k převedení veškerých vlastnických práv na současného majitele střediska.
prosinec 2018
Uzavření hospody
V prosinci došlo, podle místních, "spolehlivých" zdrojů, k velké tragédii, když došlo na uzavření hospody v našem areálu.
prosinec 2010
Poslední organizovaný tábor před převzetím střediska
Podle neověřených zpráv z místních zdrojů se v roce 2004 konal poslední tábor, než se ujal střediska současný majitel.
léto 2004
Současný majitel jako oddílový vedoucí
V tomto roce jel na tábor do Hutí, jako oddílový vedoucí, současný majitel střediska pod vedením hlavního vedoucího JUDr. Jaromíra Harmacha.
červenec 1989
Kolaudace rekreačního střediska
Po několikaleté výstavbě byla v červnu roku 1984 schválená kolaudace našeho střediska. Už to bude v roce 2024 40 let, co areál slouží rekreaci!
červen 1984

Náš tým

Doplňkové služby

Krámek

Otevírací doba krámku bude odpovídat počtu hostů a jejich přání. Jako sortiment předpokládáme základní potraviny, nealko nápoje a sladkosti.

Táborák

Při hezkém počasí předpokládáme, že táborák bude velmi často. Máme proto určené místo. Respektujte prosím vyhlašování různých bezpečnostních stavů dle CHKO o nebezpečí rozdělávání ohňů a nebo o jejich zákazů.

Sprchy & Toalety

Sprchy a toalety jsou ve zvláštní budově, která je propojená s budovou, kde nabízíme pokoje. Prošly masívní rekonstrukcí a odpovídají soudobému standardu kvality. Zásoba teplé vody bude regulována podle počtu hostů. Předpokládáme, že nebude s vodou plýtváno.

Bar-společenská místnost

Hned vedle jídelny je bar-společenská místnost, kde bude možné večer zajít na zlatavý mok a lahodný nápoj nejen z Moravy. Nabídneme k pití studenou kuchyni.

Půjčovna kol

Tuto dodatečnou službu pro naše hosty nabízíme vyloženě jako doplněk. Neoplýváme masivní zásobou jízdních kol, proto v případě zájmu kontaktujte administrátora střediska.

Hřiště

V našem areálu máme pískové hřiště na volejbal a na travnatých plochách se dá hrát fotbal a jiné outdorové hry.

Často kladené dotazy FAQ

Pokud bude u nás zavřený krámek s potravinami, tak nejbližší je v Rožmitále pod Třemšínem.  Norma a Penny Market. Jinak je možné nakoupit i u vietnamských prodejců. Je to asi 5 minut jízdy autem.

Ano, určitě budeme rádi. Maximum jsou 2 mazlíčci na ubytovací jednotku. Předpoklkádáme, že po areálu budou pejsi na vodítku a že po nich bude náležitě uklizeno. Děkujeme.

Tak to se omlouváme, to nepůjde. Na každý oheň je nebo bude vyhrazeno zvláštní místo. V CHKO to není úplně s otevřenými ohni jednoduché.