Ahoj cestovatelé!

Ahoj cestovatelé!

Vítejte u nás!
Při psaní tohoto prvního blogu, příspěvku nebo úvahy, chcete-li, mám podvědomě snahu se ohlédnout, co jsme všechno za 5 leté období stihli, kdy jsme získali do vlastnictví naše rekreační středisko. Co máme za sebou a kam bychom chtěli jít. V roce 2024 to totiž je už 40 let, co naše středisko poskytuje ubytovací služby.

Máme za sebou snad nekonečně jdoucí rekonstrukce všeho, na co jsi vzpomenete. Začalo to koupelnami a wc, opravou pokojů a chatiček až do fáze instalace chemické úpravny vody, nové totální vybudování sprch a toalet. Ještě nás toho čeká hodně, ale to nejhorší snad máme za sebou. V těžkých začátcích teprve člověk pozná, jacé jsou lidé, kteří ho obklopují, jak vás vnímají a co jsou ochotni pro vás riskovat a nebo snad až obětovat. A středisku se toho hodně od lidí dostalo. Myslím i na dodavatele i věřitele, město Rožmitál pod Třemšínem, sousedy v Hutích a další.

Myslím, že předně je stejně nejvíc důležité poděkovat svým nejbližším, Táně, která mi pomáhá a podporuje v mých projektech a ač má plno svých starostí s dokončením 3.LF UK, jógou, tak ještě věnuje část své nevyčerpatelné manželské energie i mně. Veliký respekt!
Bez poděkování neodejde ani syn Mates, letos vysokoškolák na UK Pedagogické fakultě. Jeho nezanedbatelný přínos vnímám přes propojení na své vrstevníky a přes svoje vidění světa, kdy mi pomáhá lépe chápat myšlení dnešní nové generace. Budu jen doufat, že syn Adam také najde způsob, jak se do našeho projektu “Hutě” zapojí.

Velmi důležitými lidmi pro naše středisko jsou také Míša a Zbyněk. Doplňují vše to, co na sobě postrádám. Manuální zručnost, schopnost žít a fungovat za každého počasí a v jakoukoliv roční dobu na místě.
V neposlední řadě jsem chtěl poděkovat svému táborovému týmu výchovných pracovníků, kteří to ještě nevzdali a jezdí se mnou každoročně na dětský tábor, kde jsem si čistě ze vzpomínek nechal pozici hlavního vedoucího tábora. Neustále mi připomínají, že s každým člověkeme je třeba pracovat, pokud možno, do hloubky, bez odsudků, na úrovni vzájemného chápaní zejména emočních pohnutků, proč se některé věci právě dějí, tak, jak se dějí.

Vážení návštěvníci našeho webu, naše stránky doznaly určitých změn, stejně jako naše středisko se snaží každým rokem poskytovat kvalitnější služby i webové stránky by měly snahu po zlepšovaní kvality služeb zohledňovat. Takže, počínaje letošní sezónou, bude možné si rezervovat ubytování prostřednictvím našeho webu. Umožníme ubytování i individuální turistice v pokojích a chatičkách a jako úplnou novinku ubytujeme stanaře, kempíky v karavanech a obytňácích. Moc bych si přál vybudovat takovou super atmošku a chemii, aby se k nám lidé vraceli a nasávali pohodu a krásu Brd a Podbrdska. Propojovat naši komunitu budeme Huťovinami, občasníkem, elektronickým zpravodajem. Objednat si ho můžete jednoduše uvedením vašeho emailu na hlavní stránce v sekci Odebírat Huťoviny.
Proto neváhejte, rezervujte, pište, přijíždějte. Myslím, že to u nás za to stojí. Uvidíte sami!


Martin “Murphy” Ďurina

One thought on “Ahoj cestovatelé!

Comments are closed.