Aktivity

Aktivity

Nabídka aktivit pro vás během pobytu

Někdy se už nechce nikam chodit, nechce se ani jet na kole, do města a na autobus je daleko. Právě pro vás chystáme následující vyplnění vašeho času. Manželka právě u nás cvičí jógu a vy raději na dobré rybaření? Nebo oceníte jízdu na koních? Toto i další alternativní aktivity si budete moci u nás vyzkoušet. 

Napište nám o vašem zájmu. Protože organizace podobných akcí bude záviset na počtu zájemců. Všechny nabízené aktivity v rámci tuzemského cestovního ruchu organizuje naše sesterská cestovní agentura Travelity s.r.o.

Jízda na koni

Připravujeme pro vás aktivity, které budou pro vás k využití, pokud už se vám nebude chtít na pěší nebo jiné výlety. Abychom takovou aktivitu připravili, potřebovali bychom od vás nějakou odezvu, zda o takovou službu máte zájem. Tato aktivita by byla pro všechny úrovně jezdců na koních, od začátečníků až po pokročilé. Dejte nám vědět v komentářích. Děkujeme. Váš Admin

Více číst

Houbaření v Brdech

Připravujeme pro vás aktivity, které budou pro vás k využití, pokud už se vám nebude chtít na pěší nebo jiné výlety. Abychom takovou aktivitu připravili, potřebovali bychom od vás nějakou odezvu, zda o takovou službu máte zájem. Tato aktivita by byla pro všechny úrovně houbařů, od začátečníků až po pokročilé. Dejte nám vědět v komentářích. Děkujeme. Váš Admin.

Více číst

Rybaření pro každého

Připravujeme pro vás aktivity, které budou pro vás k využití, pokud už se vám nebude chtít na pěší nebo jiné výlety. Abychom takovou aktivitu připravili, potřebovali bychom od vás nějakou odezvu, zda o takovou službu máte zájem. Tato aktivita by byla pro všechny úrovně rybářů, od začátečníků až po pokročilé. Dejte nám vědět v komentářích. Děkujeme. Váš Admin.

Více číst