Užijte si strávený čas s námi

Užijte si strávený čas s námi

Od 1.5.2024 začíná “nová” další sezóna našeho rekreačního střediska. Proč “nová”? Chtěli bychom letos nabídnout ubytování i hostům, kteří nejsou tzv. ve skupině. Tj. jednotlivcům, párům, rodinám,atd. Myslíme si, že mohou u nás strávit hezký čas v rámci své dovolené.

Abychom to všechno mohli zvládnout, tak jsme si vzali na pomoc rezervační systém, který je k dispozici na našich stránkách. Rozděluje ubytovací jednotky na pokoje, chatičky, místa pro stany a místa pro karavany a obytná vozidla. Potvrzením rezervace, jak ze strany našeho administrátora, tak i ze strany hosta, vzniká smlouva o ubytování a součástní této smlouvy je i Řád, který je k dispozici také na našich stránkách.

Bude to naše první taková sezóna, takže hodně věcí budeme řešit tzv. “za pochodu”, jako napříklkad stravování. Situace po”covidu” s gastronomií je všeobecně známá věc a my jsme rádi, že máme kuchaře a kuchařky na dětské tábory. Jinými slovy každodenní vaření zatím nechystáme a uvidíme podle počtu hostů, kteří budou ubytování. Situaci chceme řešit nabídkou prodeje potravin v našem krámku a možností si sami uvařit. Každopádně to bude velmi dobrodružné a my se na to těšíme.