Vítejte v RS Hutě Resort

Vítejte v RS Hutě Resort

Přijeďte si k nám odpočinout, nabrat sílu a dobrou náladu. Odhodit starosti všedního dne, městský shon a pracovní stres.  Jsme obklopeni pouze brdskými lesy v CHKO Brdy.

Vzhledem k tomu, že máme skvělou polohu, lze velmi dobře naplánovat pěší a cyklistické trasy do okolí. V blízkém okolí máme Čertovo vřeteno, Kobylí hlavu, Třemšín a další cíle tras. Dále pak lze navštívit Padrťské rybníky a další krásy Brd.  Letos jsme se rozhodli poskytnout ubytování i pro rekreační vozidla, karavany a stany. Chatičky a pokoje v budově jsou samozřejmě k dispozici. V létě, tj. od července  přibližně do půli srpna u nás máme dětské tábory, takže až po nich bude opětovná možnost se u nás ubytovat.

Všechna naše místa k pronájmu-pro stany, karavany a rekreační vozidla jsou zatravněné a prostoru v dolní části areálu je celkem dost. Na zahájení této sezóny jsme uvolnili 15 míst pro stan, 10 míst pro karavany a 5 míst pro rekreační vozidla.

Věříme, že váš pobyt ať již jako škola v přírodě, víkendový pobyt, sportovní soustředění, adapťák, seznamovák, grilovačka  nebo jen rodinný víkend s vašimi mazlíčky bude velmi příjemným prožitím času. Budeme rádi, že k tomu přispějeme i my.