Aktivity

Jízda na koni

Připravujeme pro vás aktivity, které budou pro vás k využití, pokud už se vám nebude chtít na pěší nebo jiné výlety. Abychom takovou aktivitu připravili, potřebovali bychom od vás nějakou odezvu, zda o takovou službu máte zájem. Tato aktivita by byla pro všechny úrovně jezdců na koních, od začátečníků až po pokročilé. Dejte nám vědět v komentářích. Děkujeme. Váš Admin

Pokračovat ve čtení

Houbaření v Brdech

Připravujeme pro vás aktivity, které budou pro vás k využití, pokud už se vám nebude chtít na pěší nebo jiné výlety. Abychom takovou aktivitu připravili, potřebovali bychom od vás nějakou odezvu, zda o takovou službu máte zájem. Tato aktivita by byla pro všechny úrovně houbařů, od začátečníků až po pokročilé. Dejte nám vědět v komentářích. Děkujeme. Váš Admin.

Pokračovat ve čtení

Rybaření pro každého

Připravujeme pro vás aktivity, které budou pro vás k využití, pokud už se vám nebude chtít na pěší nebo jiné výlety. Abychom takovou aktivitu připravili, potřebovali bychom od vás nějakou odezvu, zda o takovou službu máte zájem. Tato aktivita by byla pro všechny úrovně rybářů, od začátečníků až po pokročilé. Dejte nám vědět v komentářích. Děkujeme. Váš Admin.

Pokračovat ve čtení